Gaziemir Doğalgaz Firması

İzmir Gaziemir Doğalgaz

gaziemir doğalgaz firması

Gaziemir Doğalgaz Firmamız doğalgaz tesisatı, keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır. İzmirgaz ile sözleşmenizi yaptıktan sonra sertifikalı tesisatçı firmamız, İzmirgaz'dan gaz açılışı için randevu alır. Gaziemir Doğalgaz Firmamız doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi konularındaki hizmetini başta Gaziemir olmak üzere tüm İzmir içerisine vermektedir. Yeni tesisatlarınızın yapılması veya mevcut tesisatınızdaki yapılması gereken değişiklikler için aradığınız profesyonel kadro Gaziemir Doğalgaz'da.

Gaziemir Doğalgaz Firması Sizlere Kalorifer Doğalgaz Tesisatı ve Kombi Montajı Hizmetleri Sunmaktadır.

Gaziemir Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılmaktadır?

gaziemir doğalgaz

Doğalgaz tesisatı; daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve ısıtıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenerek duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvara sabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve Gaziemir Doğalgaz Firmamız tarafından montajlama işlemi yapılır. Ocak ve cihazlardan önce bulunan vana ve makaronlu flexlerinin montajlaması yapılmaktadır. Açılmakta olan duvar geçişlerinin alçıyla kapatılarak, sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla manometre sayesinde test alınır ve İzmirgaz randevusuna kadar beklenir.

Gaziemir Ücretsiz Keşif Yapıyoruz

gaziemir doğalgaz tesisatı

Gaziemir Doğalgaz olarak müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Keşif İstek formu ile ulaştığınızda, uygun bir zamanda adresinize gelerek ücretsiz keşif yapıp size teklif veriyoruz. Keşif sırasında sizlere; evinizi en uygun kombi hangisidir, doğalgaz tesisatının geçeceği yerler, hangi malzemeler kullanılacak gibi birçok detay bilgisi verilecektir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli malzeme kullanma ilkesini esas kabul eden Gaziemir Doğalgaz Firması müşterilerine; kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, yerden ısıtma, kombi ekipmanları, mekanik tesisat projeleri, ruhsat projeleri, gaz açma, cihaz satışı ve enerji yöneticiliği gibi tesisatın her alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

Güçlü Altyapı ve Tecrübeli Kadro

İster kombili tesisatlarınız isterseniz sobalı veya şofbenli tesisatlarınız hakkında İzmirgaz yetkili olan doğalgaz firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeler, güçlü altyapımız ve tecrübeli kadromuz ile sizlere yardımcı olmaya hazırız. Gerekli bilgileri almak için bize uğramanız, aramanız ya da iletişim formu aracılığı ile bize mail göndermeniz yeterli.